Новина

Злощастна загуба за набор 2013

Злощастна загуба за набор 2013

  • Новини

Набор 2013 загуби злощастно от Арес с 1-2. Момчетата се представиха добре и показаха много добри качества, въпреки лошия терен който затрудни и двата отбора. През първото полувреме поведохме с гол от пряк свободен удар на Кристиан Ангов, след това имахме много изгодни положения отново чрез Ангов и Павел Петков но не успяхме да отбележим. Берк Кичук пропусна да се разпише от много изгодна ситуация, допуснахме изравняване от изключително спорна дузпа. В края на срещата опонентът ни съумя да вкара от статично положение. Въпреки загубата поздравяваме момчетата за добрата игра и себераздаването!

Интересуваш се от Възраждане 2020?

Ако искаш да ни пишеш по някакъв повод, можеш да го направиш бързо и лесно от формата ни за контакт

Пишете ни →