Интересуваш се от Възраждане 2020?
Ако искаш да ни пишеш по някакъв повод, можеш да го направиш бързо и лесно от формата ни за контакт
Пишете ни →
Набор 2013 загуби злощастно от Арес с 1-2. Момчетата се представиха добре и показаха много добри качества, въпреки лошия терен който затрудни и двата отбора. През първото полувреме поведохме с гол от пряк свободен удар на Кристиан Ангов, след това имахме много изгодни положения отново чрез Ангов и Павел Петков но не успяхме да отбележим. Берк Кичук пропусна да се разпише от много изгодна ситуация, допуснахме изравняване от изключително спорна дузпа. В края на срещата опонентът ни съумя да вкара от статично положение. Въпреки загубата поздравяваме момчетата за добрата игра и себераздаването!
Ако искаш да ни пишеш по някакъв повод, можеш да го направиш бързо и лесно от формата ни за контакт
Пишете ни →